Serdecznie witamy na pierwszej stronie poświęconej naszym Drzewcom i okolicom. Strona powstała z myślą o nas samych, o kolejnych pokoleniach, o tych, co tutaj mieszkali na długo przed nami, o naszych gościach, którzy odwiedzają swoje rodziny, jak też o szerokim i pięknym świecie, którego jesteśmy cząstką.

Vsmart Extensions
Rozkład jazdy Markobus
PDF
Wpisany przez Błażej Rajman    wtorek, 16 kwietnia 2013 15:02

altOd dnia 17.04.2013 firma Markobus uruchamia połączenie komunikacyjne na trasie Sława - Wschowa przez miejscowości Krzepielów, Małe Drzewce, Nowe Drzewce, Stare Drzewce. Aktualny rozkład jazdy znajduje się poniżej:

 

 

  1-5 1-5 1-5 1-5 1-5 1-5
Sława 05:50 07:00 08:45 14:30 16:00 17:40
Stare Strącze 05:57 07:07 08:52 14:37 16:07 17:47
Krzydłowiczki n/ż 06:01 07:11 08:56 14:41 16:11 17:51
Przydroże n/ż 06:02 07:12 08:57 14:42 16:12 17:52
Krzepielów 06:04 07:14 08:59 14:44 16:14 17:54
Małe Drzewce 06:09 07:19 09:04 14:49 16:19 17:59
Nowe Drzewce 06:12 07:22 09:07 14:52 16:22 18:02
Stare Drzewce I 06:13 07:23 09:08 14:53 16:23 18:03
Stare Drzewce II 06:14 07:24 09:09 14:54 16:24 18:04
Stare Drzewce III 06:15 07:25 09:10 14:55 16:25 18:05
Konradowo 06:19 07:29 09:14 14:59 16:29 18:09
Konradowska - Biedronka 06:23 07:33 09:18 15:03 16:33 18:13
Wschowa NETTO 06:26 07:36 09:21 15:06 16:36 18:16

 

  1-5 1-5 1-5
Wschowa Netto 15:20 17:00 18:20
Konradowska - Biedronka 15:22 17:02 18:22
Konradowo 15:26 17:06 18:26
Stare Drzewce III 15:29 17:09 18:29
Stare Drzewce II 15:30 17:10 18:30
Stare Drzewce I 15:31 17:11 18:31
Nowe Drzewce 15:32 17:12 18:32
Małe Drzewce 15:35 17:15 18:35
Krzepielów 15:40 17:20 18:40
Prydroże n/ż 18:42 17:22 18:42
Krzydłowiczki 15:44 17:24 18:44
Stare Strącze 15:49 17:29 18:49
Sława 15:55 17:35 18:55

1 - 5 Kursy od poniedziałku do piątku

Nie kursuje w święta i dni ustawowo wolne od pracy.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież